بلاگ

کنترل چربی سر با فر

کنترل چربی سر با فر

کنترل چربی سر با فر | کمتر کسی است که از دیدن موهای فر لذت نبرد. قصد آن را نداریم که بگوییم فقط یک نوع مو جذاب است، بلکه موهای صاف و لخت نیز دلربا و جذاب هستند؛ اما در افراد با موهای لخت گلایه از چرب شدن سریع موها شایع است؛ همانطور که خشک و شکننده شدن موهای فر باعث ناراحتی افراد می شود.

ما امروز برای این افراد با چربی سر یک پیشنهاد شگفت انگیز داریم که یک تیر و دو نشان است. کنترل چربی سر با فر کردن موی دائم امکان پذیر خواهد بود. در ادامه دلایل خود را برای بیان چنین ادعایی مطرح می کنیم.

علل ایجاد چربی سر

برای حل مشکلات در مرحله اول باید علت ایجاد آن را فهمید. به همین علت در این بخش به علل ایجاد چربی سر پرداختیم. در محل ریشه مو غددی وجود دارد که چربی مخصوصی ترشح می‌کنند. وظیفه اصلی این چربی حفظ تعادل در میزان رطوبت موهاست.

بنابر دلایلی مانند وراثت، عادت‌های غذایی ناصحیح و شیوه غلط مراقبت از مو ممکن است این غدد به درستی عمل نکنند. ترشح بیش از اندازه این غدد علاوه بر ایجاد ظاهری ناخوشایند (چرب) ممکن است باعث ریزش و کاهش چشم گیر موها شود.

کنترل چربی سر با فر یک حقیقت علمی

در فرکردن موها به علت حرارت و مواد استفاده شده در این روش همیشه احتمال خشک شدن مو وجود دارد. برای جلوگیری از وز و خشک شدن موهای فر شده توصیه می‌شود که تعداد دفعات حمام و مصرف شامپو را کاهش دهید.

به طور مرتب روغن درمانی کردن نیز از نکات نگهداری از موهای فر است که برای بسیاری از افراد ناخوشایند به شمار می رود. به علت فواصل زیاد مصرف شامپو بعضی از افراد دچار خشکی پوست سر و خارش می‌شوند.

در تمام این موارد ذکر شده یک مسئله اصلی مطرح شد که فر کردن مو باعث خشک شدن موها می‌شود؛ که دقیقا نقطه مقابل چربی سر در افراد است. پس با توجه به تمام این مسائل برای کنترل چربی سر فر کردن مو راه کاری اثرگذار خواهد بود.

یک تیر و دو نشان

کنترل چربی سر با فر کردن موها یک و تیر و دو نشان معروف است؛ چرا که علاوه بر زیبایی و جذابیت با داشتن موهای فر از شر چربی سر خود نیز خلاص خواهید شد. قبل از انجام فر دائم اطلاعات لازم از روش انجام و انواع آن را کسب کنید. البته در انتخاب محل و آرایشگر خود برای فر دائم دقت لازم را داشته باشید و این کار را به دست افراد خبره بسپارید که نتیجه دلخواهتان حاصل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *