نگهداری موی فر


نگهداری موی فر

با داشتن موی فر به دلیل زیبایی فوق العاده آن در مرکز توجه قرار می گیرید. اما آنچه اهمیت دارد نحوه نگهداری موی فر است؛ چرا که همه ما به خوبی می دانیم موی فر به سرعت خشک و وز می شود. اما نگران نباشید! ما نکاتی برای نگهداری از موی فر را به شما آموزش می دهیم که هیچ جای دیگر نخوانده اید!

نکاتی که در مورد نگهداری موی فر باید بدانید!

آنچه موهای فر را خیره کننده و جذاب می کند، نحوه مراقبت از آن است. اما چگونه باید از موی فر مراقبت کنیم؟

شامپو یا شوینده ای مناسب برای موی خود انتخاب کنید

اولین قدم برای مراقبت از موها انتخاب شوینده ای متناسب با جنس موهاست. پیشنهاد ما استفاده از یک شامپوی ملایم و فاقد مواد شیمیایی مانند سولفات، الکل و پارابن است. این مواد به سرعت پوست سر را تحریک می کنند.

نگهداری موی فر

شستن بیش از حد مو با شامپو ممنوع!

موهای فر به راحتی خشک می شوند و شستشوی بیش از حد آنها رطوبت طبیعی موها را از بین می برد. به همین خاطر نه تنها نباید بیش از حد آنها را بشوییم، بلکه باید از انواع نرم کننده ها نیز استفاده کرد.

استفاده از نرم کننده سبب می شود که کوتیکول های مو در برابر آسیب های محیطی حفظ شوند. به این ترتیب نگهداری موی فر به تجربه ای لذت بخش تبدیل خواهد شد.

از شانه های دندانه دار پهن استفاده کنید ( نگهداری موی فر )

گره موهای خود را با کمک یک شانه دندانه دار پهن باز کنید. برای شانه کردن موها یک نکته مهم را به خاطر داشته باشید؛ باز کردن گره موها از پایین به بالا ساده تر است. برخی از افراد تصور می کنند می کنند که استفاده از برس مو برای موی فر مناسب تر است؛ در حالی که برس مو بافت طبیعی و حالت فر موهای شما به هم زده و آن را آسیب پذیرتر می کند.

از معجزه روغن های مخصصوص موی فر غافل نشوید!

استفاده از روغن موی مناسب موی فر جلوه ای خیره کننده به موها می دهد. این روغن ها نه تنها رطوبت مورد نیاز مو را تامین می کنند، بلکه سبب گردش خون بهتر در سر می شوند. در این میان روغن نارگیل گزینه ایده آلی برای نگهداری موی فر به حساب می آید. روغن تراپی موی فر به شما در برخورداری از موهایی خوش حالت کمک می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.