میکروبیلدینگ

میکروبیلدینگ | قیمت میکروبیلدینگ | میکروبیلدینگ در بوار فردوس | میکروبیلدینگ در غرب تهران

اگر ابروهای نازک و یا بی حالتی دارید مطمئناً حالت دادن ابروها با استفاده از مداد، سایه و یا ژل ابرو یکی از چالش های همیشگی شماست. البته استفاده از تاتو ابرو هم یکی از روش های مرسوم در گذشته بود که به دلیل ایجاد حالت غیر طبیعی عموماً نتیجه چندان خوشایندی نداشت. اما امروزه با روی کار آمدن تکنیک های بی نظیری مانند میکروبیلدینگ، میکروپیگمنتیشن و فیبروز دیگر جای نگرانی نیست.

شما می توانید به راحتی و با کمترین عوارض به فرم دلخواه ابرو خود برسید. اما آن چه که در این جا قصد داریم راجع به آن صحبت کنیم روش محبوب میکروبیلدینگ و طریقه انجام آن است.

با ما همراه باشید.

میکروبیلدینگ

میکروبیلدینگ چیست

اگر ابروهای نازک و یا خالی دارید میکروبیلدینگ یا هاشور ابرو برای شما یک گزینه مناسب است. روشی غیر دائمی برای پر نشان دادن ابروها که به دلیل حالت طبیعی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

این تکنیک که به نوعی یکی از روش های تاتو محسوب می شود، با استفاده از ابزار میکروبلید دستی و سوزن مخصوص و رساندن رنگدانه ها به داخل پوست صورت می گیرد. توجه داشته باشید در روزهای اولیه ممکن است ابروها کمی تیره به نظر برسد که به مرور زمان با کمتر شدن اثر رنگ شاهد حالتی طبیعی بر روی ابروهای خود خواهید بود.

 

عموماً آرایشگر به شما توصیه می کند که پس از چند هفته و ثابت شدن رنگ ابرو، جهت ترمیم تکمیلی به سالن زیبائی مراجعه کنید.

به یاد داشته باشید در صورتی می توانید به کیفیت نتیجه حاصله اطمینان داشته باشید که این فرآیند در محیطی کاملاً بهداشتی و توسط فردی آموزش دیده و حرفه ای انجام شود.

واکنش های آلرژیک نسبت به رنگدانه های مورد استفاده در این روش معمولاً بسیار نادر است، اما در هر صورت با انتخاب یک سالن زیبائی معتبر و استفاده از رنگدانه های با کیفیت می توانید از بروز هرگونه عوارض به خوبی جلوگیری کنید.

میکروبیلدینگ

نکات مهم درباره میکروبیلدینگ

  • هنگام انجام دادن این روش از مصرف نوشیدنی های کافئین دار و یا الکل خودداری کنید.
  • حدأقل سه روز قبل از انجام هاشور از روش های برنزه کردن پوست، اپیلاسیون و یا اصلاح ابرو استفاده ننمائید.
  • 2 الی 3 هفته قبل از انجام میکروبیلدینگ از کرم های لایه بردار و یا هرگونه محصولات درمانی در ناحیه ابرو استفاده ننمائید.
  • پس از انجام هاشور از تماس آب با محل تا یک هفته خودداری کنید.