بلاگ

شینیون موی فر

شینیون موی فر

دغدغه های بسیاری از خانم ها قبل ازرفتن به مهمانی داشتن مدل مویی زیباست ، در این مطلب درباره شینیون موهای فر و اموزش شینیون مو فر شده خواهید خواند ودر ادامه چند مدل مو شینیون فر ، برای ایده به شما قرار داده ایم .

شینیون چیست ؟

به طور کلی به جمع کردن مو در پشت سر به وسیله سنجاق شینیون میگویند .شینیون انواع مختلفی دارد که بر اساس چهره فرد ، قد مو ، زیورالات و … انتخاب میشود .از مدل های جدید شینیون ، شینیون موی فر است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است که با توجه به قد مو، نوع فر ، چهره و … درمدل های مختلف (شینیون فر باز ، شینیون فر بسته ، شینیون فر نیمه باز ) قابل اجرا است .

شینیون فر بسته

اگر موهای شما بلند و فر است ، این مدل شینیون برای جمع کردن موهایتان بسیار مناسب است .شینیون بسته مناسب مجالس رسمی تا نیمه رسمی مانند مراسم عقد و .. است و فرد با هرسنی میتواند از این مدل استفاده کند .برای زیبایی بیشتراین مدل شینیون از اکسسوری های مختلف مثل ریسه ، گیره های تزئینی و … میتوانید استفاده کنید

شینیون فر باز

مدل شینیون فر باز بهترین انتخاب برای کسانی که موهای کوتاه دارند . اگر موی فر بلندی نیز دارید و نمی خواهید آن ها را جمع کنید میتوانید از این مدل استفاده کنید .اگر موی شما فر نیست میتوانید با استفاده از وسایل فرکننده مویتان را فر کرده و سپس حالت دهید .
از انجا که دراین شینیون ، مو باز و رهاست میتوانید قسمت جلوی مو را با بافت حالت دهید یا در بین مو از ریسه و گل استفاده کنید .

شینیون فر باز و بسته (نیمه باز)

در این مدل یک یا چند دسته از مو فرم میگیرند و به حات های مختلفی در می آیند .اگر موی شما فر نیست و از آن دسته است که به سختی حالت میگیرد این مدل شینیون مناسبتان می باشد

شینیون موی فر کوتاه

شینیون موی کوتاه کمی سخت است و نیاز به مهارت ارایشگر یا کسی که این کار را انجام می دهد دارد ؛ اگر موی کوتاه شما فر باشد ، شما یک قدم جلو تر هستید زیرا موی فر خودش جذابیت کافی را دارد و با کمی تغییر میتوان زیباتر به نظر رسید .

برای شینیون موی کوتاه و فر

  • اگر موی شما فر خیلی کوتاه است ، کافی است کمی مرتبش کنید و از هد ، تاج و … استفاده کنید .
  • اگر موی شما فر کوتاه است بهتر است ان را باز قرار دهید و کمی از مو را ببافید و از اکسسوری های مختلف استفاده کنید ولی اگر علاقه به موی باز ندارید میتوانید پایین مو را کمی جمع کنید .

آموزش شینیون موی فر در خانه

برای شینیون موی فر درخانه ، اگر تجربه اولتان هست ، بهتر است از مدل های ساده شروع کنید بعد به سراغ مدل های پیچیده تر بروید .

شینیون موی فر کوتاه در خانه

چند آموزش ساده تا موی فر کوتاه را مدل دهید .

برای این مدل نیازمند کش مو نازک و چند سنجاق سر هستید . موهای فر خود را شانه کنید و با کش قسمت انتهایی مو را ببندید . در این قسمت مو را به قسمت بالا بپیچانید و با سنجاق محکم کنید . سپس با دست کمی مرتب کنید . موی شما اماده است .
در این مدل ، یک دسته وسط را جدا میکنید . در مرحله بعد دسته ای از دو طرف سر جدا میکنید و به پشت سر می آورید .
سپس مانند تصویر یک شبه بافت انجام میدهید و مو را با سنجاق محکم میکنید .

گاهی اوقات افراد با موهای کوتاه دوست دارند مدل های متفاوت تری را تجربه کنند ، در ین زمان به سراغ موهای مصنوعی میروند .همچنین اگر جنس مو به صورتی باشد که زیاد حالت نگیرد و فر نشود ، شینیون با موی اضافه فر گزینه مناسبی است .موهای اضافه در دو مدل فر و صاف و در هر رنگی موجود است که متناسب با مدل شینیون و رنگ مویتان میتوانید انتخاب کنید .

مدل شینیون فر جدید

در ادامه چند مدل شینیون فر جهت ایده ببینید .

چند شینیون فر باز دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *