روتین حمام موی فر


6 راز روتین حمام موی فر

برخورداری از موهای فر خوش حالت کار چندان ساده ای نیست. به همین خاطر است که باید با رازهای روتین حمام موی فر آشنا شوید. ما ترفندهایی را درباره شستشو و مراقبت از موی فر در حمام بیان می کنیم که هر فرد با موی فر باید بداند!

روتین حمام موی فر

روتین حمام موی فر؛ اولین گام به سوی داشتن موهایی خوش حالت

عدم توجه به پروسه شستشوی موی فر دائم در حمام باعث می شود که پس از پایان استحمام موهایی خشک، وز و بدحالت داشته باشیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم که برای برخورداری از موهایی خوش حالت گام به گام مراحل زیر را دنبال کنید.

شستن موها با شوینده ای مناسب

در وهله اول باید موهای خود را با شامپوی فاقد سولفات بشویید. هنگام شستشوی موی فر به خوبی ریشه موها را ماساژ دهید و سپس آن را آبکشی کنید.

استفاده از نرم کننده ( روتین حمام موی فر )

برای برخورداری از موهایی درخشان و بدون وز قطعا نیاز به نرم کننده خواهید داشت. هنگام استفاده از نرم کننده توجه داشته باشید که این مواد با ریشه موها تماس نداشته باشند. در ضمن موهای خود را با استفاده از یک شانه دندانه پهن در این مرحله شانه کنید. براساس روتین  باید نرم کننده چند دقیقه ای روی موها باقی بماند.

موهای خود را با آب سرد آبکشی کنید

برای آبکشی نهایی موها سر خود را به سمت عقب بگیرید و اجازه دهید جریان آب سرد به آرامی از بالا به سمت پایین موها حرکت کند. در نهایت موهای خود را به آرامی آبکشی کنید.

استفاده از کرم مو را فراموش نکنید ( روتین حمام موی فر )

پس از استحمام نوبت آن است که آب اضافی موهای خود را با یک حوله بگیرید. در ادامه هنگامی که هنوز موها نم دار هستند، آنها را دسته بندی کنید. مقدار کمی کرم مو برداشته و به آرامی روی ساقه موهای خود بزنید.

از شانه کردن موها غافل نشوید

هنگامی که موها هنوز رطوبت دارند، از شانه ای دندانه پهن استفاده کرده و شروع به باز کردن گره موها کنید. در ادامه برای اینکه موها حالت فر خود را حفظ کنند، چندین مرتبه با دست خود فرها را جمع کنید.

در پایان موهای خود را خشک کنید

در آخرین مرحله روتین حمام موی فر نوبت به خشک کردن موها می رسد. برای خشک کردن موهای فر سشوار با سری مخصوص وجود دارد. با این حال این امکان را دارید که اجازه دهید موها به طور طبیعی خشک شوند. در نهایت به منظور حفظ درخشش خیره کننده موها استفاده از روغن مخصوص موی فر را فراموش نکنید.

 

 

از محصولات سالن سیمین برای مو های فر شده دیدن کنید

 

نام محصولقیمت محصوللینک خرید
شانه‌ دندانه درشت18 هزار تومانخرید محصول
دیسپانسر یا دیفیوزر114 هزار تومانخرید محصول
مواد فر کننده شماره صفر نوول280 هزار تومانخرید محصول
مواد فر کننده شماره صفر نوول280 هزار تومانخرید محصول
مواد فر کننده شماره صفر نوول280 هزار تومانخرید محصول
مواد فر کننده شماره صفر نوول280 هزار تومانخرید محصول
مواد فر کننده شماره صفر نوول280 هزار تومانخرید محصول

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.