انواع کاشت ناخن + قیمت کاشت ناخن

کاشت ناخن، ژلیش ناخن و کاور کردن آن به هرچه زیباتر شدن ناخن‌های شما کمک خواهد کرد. یقیناً یکی از پر کارترین اعضاء بدن دست های شماست. و البته مهم ترین قسمت این عضو پرکار، ناخن های شما! اما چقدر به این بخش از بدن توجه می کنید؟ آیا می دانید عدم توجه کافی به بهداشت این عضو نه تنها مبدأ بروز برخی بیماری های پوستی است بلکه می تواند راهی باشد برای رساندن انواع میکروب به بدن شما؟ به جرأت می توان گفت بهداشت این بخش از بدن به اندازه بهداشت دهان و دندان شما اهمیت دارد.

کاشت ناخن

البته این تنها یک بخش ماجراست. روی دیگر قضیه تأثیر قابل توجه آن بر زیبائی ظاهر شماست. اما خوب راه حل چیست و چه راهی برای مراقبت از این عضو مهم بدن داریم؟ جواب ساده است. مراقبت و رسیدگی به ناخن ها با مانیکور و پدیکور دوره ای آن ها!

پس بیایید کمی راجع به این عضو مؤثر در زیبائی و روش مراقبت از آن صحبت کنیم!

چرا باید از ناخن ها مراقبت کنیم؟

مطمئناً با ما هم عقیده هستید که ناخن های زیبا و آراسته تا چه حد می تواند در زیبائی ظاهر تأثیر مثبتی داشته باشد. چه در محیط کار باشید چه در یک مهمانی، مطمئناً ناخن های شما به اندازه میکاپ صورتتان جلب توجه خواهد کرد! دستان شما تحت هر شرایطی در تمام طول روز در معرض دید افرادیست که با آن ها در ارتباط هستید. و همچنین به همان اندازه هم در معرض انواع آلودگی و گرد و غبار و انواع میکروب قرار دارد. پس این مهم ترین دلیل است که اهمیت توجه به ناخن ها را دو چندان می کند.

مانیکور بهترین راه برای آراستگی های شماست. شما می توانید با این روش ضمن حفظ بهداشت این عضو مهم، سبکی دلخواه را بر روی آن پیاده کنید. ناخن هایی مربعی، گرد یا نوک تیز، این تنها بسته به سلیقه شما خواهد بود. آن چه که مهم است حفظ سلامت ناخن ها با استفاده از مانیکور و کمک به سلامت عمومی بدن شماست. در حقیقت شما می توانید با هزینه ای اندک حس بی نظیر زیبایی و سلامت را در کنار هم تجریه کنید.

برای زیبایی بیشتر دست ها و داشتن ناخن های زیبا، بسیاری از خانم ها به کاشت ناخن روی می آورند. کاشت ناخن علاوه بر زیبایی برای افرادی که دارای ناخن های بدشکل هستند و یا عادت به جویدن دارند، بسیار مناسب است. کاشت ناخن انواع مختلفی دارد، در این بخش با انواع مختلف کاشت ناخن ، مزایا و عوارض کاشت ناخن آشنا شوید.

انواع کاشت ناخن

کاشت ناخن انواعی دارد که شامل:

کاشت ناخن قالبی

در این نوع کاشت ناخن مواد را درون قالب آماده ناخن مصنوعی بریزید تا به شکل ناخن درآید سپس بعد از زدن مواد ضد قارچ روی ناخن ، با مهارت قالب را روی صدف ناخن ها قرار می دهند و پس از چند ثانیه، قالب را از مواد روی ناخن جدا کرده و بر میدارند و سپس طراحی آن را شروع می کنند.

 • این روش کاشت ناخن دوام اندکی دارد.
 • متاسفانه در این روش ناخن خیلی زود شکسته می شود و قابلیت بسیار زیادی در هواگیری دارد.
 • این روش نیاز به سوهان کاری ندارد بنابراین در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود.
 • به دلیل ضخیم بودن کاشت ناخن، کار حالت طبیعی ندارد .
 • در این روش نسبت به روش های دیگر کاشت ناخن مواد بیشتر مصرف میشود.

کاشت ناخن قالبی برای افرادی که ناخن های پراکنده و یک شکل ندارند ، مناسب نیست زیرا در این نوع کاشت ناخن باید تمام ناخن های دو دست یک شکل باشند .

روش کاشت ناخن پودری

در این روش ، ناخن کار ابتدا با استفاده از الکل ناخن و اطراف آن را ضدعفونی می کند و پس از انتخاب اندازه مناسب سرناخن ها هر سری را با زاویه 45 درجه حدود 20 ثانیه نگه می دارند و سپس با سوهان کوتاه می کنند.سپس، باندر را آهسته و ضربه مانند روی ناخن می زنند و بعد روی تمام سطح ناخن صمغ یا چسب زده و ناخن را در پودر ناخن محفظه فرو می کنند و 5 ثانیه بعد بیرون می آورند و پس از خشک شدن، پودرهای اضافی را با برس پاک می کنند . سپس دوباره روی ناخن ها و نوکشان چسب می زنند.

برای اینکه ناخن های رنگی داشته باشید ، می توانید از پودر رنگی استفاده کنید و سپس چسب بزنید، اکتیویتر را مثل لاک روی ناخن بزنید . سپس قسمت های بیرون زده را به وسیله سوهان نرم صاف کنید. در آخرپس از استفاده از تاپ گت ، روغن ناخن را به کناره های ناخن بمالید.

 • کاشت ناخن پودری از پرکاربردترین و با دوام ترین انواع کاشت ناخن است.
 • در اثر ضربات از خود استحکام بالایی نشان می دهد.
 • صدف ناخن را کشیده تر و ناخن ها را زیباتر نشان می دهد.
 • کاشت ناخن پودری زمان بر است و در هر بار ترمیم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم زمان شما را می گیرد.

کاشت ناخن پودری به علت زمان بر بودن برای کسانی که وقت حوصله کافی ندارند توصیه نمی شود.

تکنیک کاشت ناخن ژله ای

در این روش با استفاده از سه لایه ژل به نام های بیلدینگ ژل، فینیشینگ ژل و تاپ شاین ، لایه ای شیشه ای و محکم روی سطح ناخن ها می سازند.پس از هربار ژل زدن بر سطح ناخن ها دست را در دستگاهی به نام UV قرار می دهند و به وسیله ماده کلینز، حالت چسبندگی آن را از بین می برند.

 • دوام این نوع کاشت ناخن در حدود دو هفته است.
 • انجام آن در مناطقی با رطوبت بالا توصیه نمی شود.
 • آسیبی به ناخن در کاشت نمی بیند زیرا تا وقتی که ناخن رشد می کند و فرد نیاز به ترمیم دارد یعنی ناخن سالم است و رشدش متوقف نشده است.

این نوع کاشت برای افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند مناسب است زیرا به علت بد مزگی مواد و کنده نشدنش این عادت از سر آن ها می افتد. افرادی که به مواد کاشت ناخن حساسیت دارند و پوست آن ها دچار اگزما می شود باید هر چه سریع تر کاشت ناخن را بردارند.

مقایسه انواع روش های کاشت ناخن

روش کاشت پودری، به نوعی روش کاشت مادر است و با کاشت های دیگر ترکیب می شود و دوام بیشتری دارد. دوام هر روش کاشتی به نحوه و نوع اجرای آن نیز بستگی دارد. روش کاشت ژله ای ناخن نیز در مناطق شرجی دوام بیشتری دارد و تا یک ماه دوام می آورد.

چه افرادی نباید کاشت ناخن انجام دهند؟

کاشت ناخن چند ماه دوام دارد؟

میزان ماندگاری کاشت ناخن بستگی به مواد و شرایط آب و هوایی دارد. در حالت عادی فرد باید پس از 3 تا 4 هفته پس از انجام کاشت برای ترمیم مجدد اقدام کند. ماندگار ترین نوع کاشت ناخن پودری می باشد.

کاشت ناخن پا

ناخن ها ی پا به دلیل اینکه در طول روز در کفش و فضای بسته هستند، آسیب پذیرترند. رعایت بهداشت ناخن پا نیز دشوار است بنابراین کاشت ناخن در پا می تواند خطرناک تر باشد.

خدمات کاشت ناخن حرفه ای با سالن زیبایی سیمین

در این بخش از مقاله می خواهیم شما را با سالن زیبایی سیمین آشنا کنیم تا انواع کاشت ناخن را با بهترین کیفیت ممکنه دریافت کنید.

سالن زیبایی سیمین سال ها است که در این زمینه فعالیت دارد و در واقع توسط افراد با تجربه ای مدیریت می شود که می توانید با استفاده از خدماتی که دارند کاشت ناخن را با بهترین قیمت و کیفیت در دسترس داشته باشید، در واقع سالن زیبایی سیمین سعی داشته است که به قدری خدمات خود را متفاوت تر و بهتر ارائه دهد که مشتریان به صورت کامل رضایت داشته باشند.

رسالت اصلی این سالن زیبایی رضایت مشتریان است و این موضوع همیشه سر لوحه کار آن ها بوده است که بسیار مهم است و همین موضوع باعث شده کیفیت کار تا چند برابر بیشتر باشد، اگر قصد دارید که یک سالن زیبایی با کیفیت را همیشه در دسترس داشته باشید و خدمات مورد نیاز خود را برای زیبایی دریافت کنید، پیشنهاد می کنیم حتما از خدمات این سالن زیبایی استفاده کنید.

در ضمن سلامت ناخن های شما خیلی مهم است و ناخن کاران سیمین هم ناجی ناخن های شما می باشد، پس عجله کنید تا دیر نشده این سلامتی را دوباره به دستان خود بازگردانید و ناخن های بسیار زیبا تری داشته باشید.