ناخن

یقیناً یکی از پر کارترین اعضاء بدن دست های شماست. و البته مهم ترین قسمت این عضو پرکار، ناخن های شما! اما چقدر به این بخش از بدن توجه می کنید؟ آیا می دانید عدم توجه کافی به بهداشت این عضو نه تنها مبدأ بروز برخی بیماری های پوستی است بلکه می تواند راهی باشد برای رساندن انواع میکروب به بدن شما؟ به جرأت می توان گفت بهداشت این بخش از بدن به اندازه بهداشت دهان و دندان شما اهمیت دارد.

کاشت ناخن

البته این تنها یک بخش ماجراست. روی دیگر قضیه تأثیر قابل توجه آن بر زیبائی ظاهر شماست. اما خوب راه حل چیست و چه راهی برای مراقبت از این عضو مهم بدن داریم؟ جواب ساده است. مراقبت و رسیدگی به ناخن ها با مانیکور و پدیکور دوره ای آن ها!

پس بیایید کمی راجع به این عضو مؤثر در زیبائی و روش مراقبت از آن صحبت کنیم!

ناخن

چرا باید از ناخن ها مراقبت کنیم؟

مطمئناً با ما هم عقیده هستید که ناخن های زیبا و آراسته تا چه حد می تواند در زیبائی ظاهر تأثیر مثبتی داشته باشد. چه در محیط کار باشید چه در یک مهمانی، مطمئناً ناخن های شما به اندازه میکاپ صورتتان جلب توجه خواهد کرد! دستان شما تحت هر شرایطی در تمام طول روز در معرض دید افرادیست که با آن ها در ارتباط هستید. و همچنین به همان اندازه هم در معرض انواع آلودگی و گرد و غبار و انواع میکروب قرار دارد. پس این مهم ترین دلیل است که اهمیت توجه به ناخن ها را دو چندان می کند.

مانیکور بهترین راه برای آراستگی های شماست. شما می توانید با این روش ضمن حفظ بهداشت این عضو مهم، سبکی دلخواه را بر روی آن پیاده کنید. ناخن هایی مربعی، گرد یا نوک تیز، این تنها بسته به سلیقه شما خواهد بود. آن چه که مهم است حفظ سلامت ناخن ها با استفاده از مانیکور و کمک به سلامت عمومی بدن شماست. در حقیقت شما می توانید با هزینه ای اندک حس بی نظیر زیبایی و سلامت را در کنار هم تجریه کنید.