ریباندینگ

ریباندینگ | قیمت ریباندینگ | بهترین ریباندینگ در غرب تهران | سالن زیبایی ریباندینگ

موهایی لخت و درخشان با ریباندینگ

امروزه با وجود تکنیک های مختلف در صنعت زیبائی، داشتن ویژگی های مختلف ظاهری دیگر یک آرزو نیست. به ویژه زمانی که پای تغییرات ظاهری در موهای شما به میان می آید!

چه موهایی فر و مجعد داشته باشید، چه صاف و کاملاً لخت، در هر صورت راهی برای تغییر حالت آن وجود خواهد داشت.

خوب قطعاً فر کردن موها راهی برای تغییر حالت یک موی صاف و بی حالت است. اما فکر می کنید چطور می توانید موهای فر و مجعد خود را تبدیل به موهایی ابریشمی و لخت کنید؟! شک نکنید بهترین راه برای شما ریباندینگ و یا به اصطلاح همان صافی ژاپنی خواهد بود. تکنیکی منحصر بفرد جهت صافی دائمی موها که امروزه در سالن های زیبائی طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

اگر می خواهید بیشتر راجع به این تکنیک بدانید پس با ما همراه باشید!

ریباندینگ

روش انجام ریباندینگ مو (Hair rebonding)

ریباندینگ در کنار کراتین مو از جمله تکنیک های آرایشگران برای صاف کردن موهاست. مواد مورد استفاده در این تکنیک با ایجاد تغییر و یا به اصطلاح ایجاد شکستگی در ساختار پیوند طبیعی مو، شروع به ایجاد پیوندهایی مرتب و یکدست خواهد کرد. سپس اتصال و پیوند دوباره ساختار مو و به وجود آوردن بافت و حالت دلخواه بر روی موها، به وسیله یک ماده خنثی کننده صورت خواهد گرفت.

برای شروع مراحل ریباندینگ ابتدا باید موها به خوبی با استفاده از شامپویی ملایم کاملاً تمیز و شسته شود. پس از خشک کردن موها، با در نظر گرفتن حجم موی فرد، تقسیم بندی موها انجام می شود.

سپس با دقت لایه های تقسیم شده به ماده اولیه که شامل نرم کننده و یا به نوعی شکننده پیوند موست آغشته خواهد شد. پس از گذشت چیزی در حدود 30 تا 45 دقیقه، موها را به مدت 20 الی 40 دقیقه تحت بخار قرار می دهیم.

البته لازم است بدانیدکلیه زمان های قید شده متناسب با نوع و حجم مو توسط آرایشگر مشخص خواهد شد.

در مرحله بعد موها را مجدداً شسته و سپس خشک می نماییم. در این مرحله موها به نوعی لوسیون کراتینه آغشته شده و با استفاده از اتوی مو در دمای 180 درجه سانتیگراد موها کاملاً صاف خواهد شد.

در نهایت پس از تمام شدن کلیه مراحل، ماده خنثی کننده بر روی موها قرار داده شده و بعد از سی دقیقه موها با استفاده از آب در دمای پایین شسته می شود.

حال کافیست موها سشوار شده و از سرم موی مخصوص بر روی آن استفاده نمایید. اکنون شما صاحب موهایی درخشان و ابریشمی هستید!

 

میزان ماندگاری و دوام ریباندینگ

اصولاً ماندگاری این نوعی صافی مو چیزی در حدود 6 الی 12 ماه خواهد بود. البته این زمان با در نظر گرفتن بافت مو و همچنین میزان رعایت نکات مراقبتی می تواند متغیر باشد. در حالت طبیعی با شروع رشد موهای جدید، موها به تدریج به حالت قبل باز خواهد گشت. به خاطر داشته باشید ریباندینگ روشی جهت استفاده بر روی موهای طبیعی بوده و در صورت داشتن رنگ و مش بر روی موها، می توانید از روش نانو ریباندینگ، به عنوان روشی نوین استفاده نمایید.

 

مزایای ریباندینگ و صاف کردن موها

شما با استفاده از ریباندینگ دیگر نیازی به استفاده از شیوه های سنتی صاف کردن مو، نظیر استفاده دائم از اتو مو نخواهید داشت.

این روش با ایجاد موهایی لخت و ابریشمی، شما را بی نیاز از صرف وقت برای باز کردن و شانه کردن موها و یا حتی حالت دادن آن خواهد کرد.

صافی به وجود آمده با این روش، دوام بالائی داشته و با شسته شدن موها و حمام از میان نخواهد رفت. شما می توانید همیشه و در هر حالتی از داشتن موهایی مرتب و صاف لذت ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *