بوتاکس مو

بوتاکس مو، اثرات، مزایا

شاید با شنیدن نام بوتاکس مو به یاد بوتاکس صورت و سوزن و تزریق بیفتید. اما این تکنیک مختص مو، نوعی جراحی و یا روشی تهاجمی نیست. آن چه که در این جا با آن طرف هستیم، یک روش درمانی طبیعی برای احیاء و جوانسازی موهای شماست. کافیست به صندلی آرایشگاه تکیه دهید و موهای خود را به دستان یک آرایشگر حرفه ای بسپارید!

اما بیایید قبلا از انجام این تکنیک، کمی با هم به بررسی این روش بی نظیر ترمیم و احیای مو بپردازیم. همراه ما باشید.

بوتاکس مو

تکنیک درمانی بوتاکس مو چیست (What is Hair Botox Treatment?)

اگر موهایی وز و آسیب دیده، با ظاهری نا سالم دارید، و یا اگر جزء کسانی هستید که بیش از حد به رنگ زدن موها و یا استفاده از ابزاری نظیر سشوار و اتوی مو علاقه مندید، بدون شک بوتاکس درمانی موها می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. باید بگوییم بوتاکس مو به عنوان یک درمان ضد پیری مو دقیقاً همان چیزیست که یک موی ناسالم و آسیب دیده به آن احتیاج دارد. با استفاده از این روش، نه با استفاده از مواد شیمیائی، بلکه با ترکیبی 100% طبیعی از انواع روغن، پروتئین، ویتامین و آنتی اکسیدان می توانید به بهترین شکل به تغذیه و بازسازی موهای آسیب دیده خود بپردازید.

نتیجه پیاده سازی این تکنیک، داشتن موهایی کاملاً صاف و درخشان است که به لحاظ ظاهری می توان آن را مشابه با روش هایی نظیر کراتین مو ، و یا ریباندینگ به شمار آورد. با این تفاوت که در بوتاکس درمانی موها شما با موادی کاملاً طبیعی سر و کار دارید. این مواد با پر نمودن شکاف های ایجاد شده در ساقه مو، به ترمیم آن پرداخته و با حجیم کردن تارهای نازک مو، جلوه ای ابریشمی و زیبا را به موهای شما خواهد بخشید.

با بوتاکس مو ضمن نرم کنندگی عمیق مو، رطوبت از دست رفته به موهای شما بازگشته و اثری از حالت وز و خشک موها باقی نخواهد ماند. ضمناً اثرات حاصل از این روش تا ماه ها بدون هیچگونه تغییری بر روی موهای شما باقی خواهد ماند.

 

بوتاس مو مناسب چه موهایی است

به شما توصیه می کنیم اگر با هر یک از موارد زیر روبرو هستید بوتاکس مو را امتحان کنید:

  • موهایی دارای موخوره فراوان
  • موهای آسیب دیده در اثر رنگ و مش بیش از حد
  • موهایی با حالت وز و ظاهری ناخوشایند
  • موهای نازک و کم حجم
  • موهای کدر